Cart
Custom content
<p>This is custom content</p>

10x Laska treningowa 1,6 m

170,00 zł
Brutto

✅ Długość: 1,6 m
✅ Średnica: 25 mm
✅ Cena dotyczy zestawu 10 sztuk lasek 1,6 m
✅ Materiał: wytrzymałe tworzywo zapewniające długotrwałe użytkowanie


Kolor : Żółty
100076
Ilość
Dodaj do listy życzeń
Dostępny w magazynie - wysyłka 24h

Laska Treningowa 1,6 m 

Odkryj najbardziej wszechstronne narzędzie w ofercie Yakimasport. Laska treningowa o długości 1,6 m to produkt "kameleon", który w zależności od Twoich potrzeb może stać się tyczką slalomową, poprzeczką płotka lub wyznacznikiem pola gry. Jej optymalna wysokość i standardowa średnica sprawiają, że jest to absolutny niezbędnik w każdym klubie sportowym, szkole czy profesjonalnej akademii.

Dlaczego laska 1,6 m to klucz do efektywnego treningu?

  • Niezliczone Możliwości Konfiguracji: Dzięki długości 1,6 m, laska idealnie nadaje się do tworzenia wysokich przeszkód, imitowania sylwetek przeciwników (w połączeniu z bazami) lub budowy rozbudowanych torów koordynacyjnych.

  • Kompatybilność Systemowa: Średnica 25 mm gwarantuje pełną współpracę z pachołkami z otworami, złączkami, podstawkami gumowymi oraz końcówkami wbijanymi. Możesz ją łączyć z innymi akcesoriami, tworząc płotki o regulowanej wysokości lub stabilne tyczki pionowe.

  • Ekstremalna Wytrzymałość: Wykonana z wysokiej jakości, elastycznego tworzywa sztucznego. Jest odporna na pęknięcia podczas uderzeń, deptanie oraz działanie warunków atmosferycznych (deszcz, mróz, promieniowanie UV).

  • Mobilność i Adaptacja: Lekka konstrukcja ułatwia transport, a możliwość dokupienia podstawek sprawia, że laskę wykorzystasz zarówno na naturalnej murawie, jak i na halach sportowych czy orlikach.

Specyfikacja Techniczna

Parametr Szczegółowe Informacje
Długość 160 cm
Średnica 25 mm
Materiał Wytrzymałe i elastyczne tworzywo PVC
Kolorystyka Dostępna w kilku intensywnych kolorach
Kompatybilność System 25 mm (pachołki, bazy, złączki)
Kod produktu 100076

Zastosowanie w Różnych Dyscyplinach

Laska 100076 to fundament profesjonalnego przygotowania motorycznego:

  1. Piłka Nożna: Doskonalenie zwinności i dryblingu jako tyczka slalomowa. Używana również do wyznaczania korytarzy podań i stref taktycznych.

  2. Lekkoatletyka: Tworzenie płotków i przeszkód o różnym stopniu trudności, wyznaczanie torów biegowych.

  3. Trening Ogólnorozwojowy & Fitness: Wykorzystywana jako przybór do ćwiczeń koordynacyjnych, stabilizacyjnych oraz w zabawach ruchowych dla dzieci.

  4. Sporty Drużynowe: Budowa bramek pomocniczych oraz punktów orientacyjnych na dużych przestrzeniach.

Wskazówka: Wybierz różne kolory lasek, aby stworzyć stacje treningowe o różnym stopniu trudności lub ułatwić zawodnikom orientację przestrzenną podczas dynamicznych ćwiczeń.





100076
7875 szt.

Dane

EAN13
5903137554499

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Strona korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej tutaj.