✅ Siatka pasuje do bramki UNI 3m x 2m #100573
✅ Posiada niezbędne elementy do montażu
Siatka UNI 3x2 m to produkt typu „Heavy Duty”, stworzony z myślą o najbardziej intensywnych treningach strzeleckich w klubach i akademiach. Ta oryginalna siatka do bramki Yakimasport wyróżnia się wzmocnionym splotem o grubości 3 mm, co czyni ją znacznie trwalszą od standardowych rozwiązań dostępnych na rynku. Wybierając produkt Siatka UNI 3x2 m, inwestujesz w sprzęt, który bez trudu wytrzyma setki silnych uderzeń dziennie. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, Siatka UNI 3x2 m gwarantuje idealne ułożenie na ramie, co bezpośrednio przekłada się na profesjonalny wygląd Twojej bazy treningowej.
W nowoczesnym szkoleniu, gdzie system Funino oraz treningi futsalowe wymagają niezawodnego sprzętu, Siatka UNI 3x2 m jest bezkonkurencyjna. Została zaprojektowana tak, aby maksymalnie uprościć życie trenerom – posiada zintegrowane niebieskie obszycie ramy oraz słupków, w które wbudowano mocne rzepy. Jako profesjonalna siatka do Funino, model ten nie wymaga dodatkowych sznurków czy haczyków, co skraca czas przygotowania boiska do minimum. Ta wytrzymała siatka piłkarska 3x2 od marki Yakimasport bezpiecznie wyhamowuje strzały, chroniąc jednocześnie strukturę piłki dzięki miękkiemu, polietylenowemu splotowi.
Wybierając model Siatka UNI 3x2 m, zyskujesz technologię odporną na trudne warunki atmosferyczne:
Polietylenowa wytrzymałość: Ta siatka 3x2 charakteryzuje się minimalną nasiąkliwością. Oznacza to, że Siatka UNI 3x2 m nie nasiąka wodą podczas deszczu i pozostaje lekka oraz odporna na mróz.
Rewolucyjny montaż na rzepy: Jako innowacyjne akcesoria do bramek piłkarskich, model ten pozwala na błyskawiczne zapięcie siatki, co eliminuje plątanie się materiału przed zajęciami.
Ochrona konstrukcji: Niebieska siatka treningowa niebieska (obszycie) stanowi dodatkową warstwę amortyzującą dla ramy bramki.
Gruby splot 3 mm: Każda siatka do bramki Yakimasport z serii UNI to gwarancja odporności na przetarcia, nawet przy codziennym użytkowaniu w szkołach i sekcjach piłki ręcznej.
Ta profesjonalna Siatka UNI 3x2 m świetnie sprawdza się w treningu futsalu, piłki ręcznej oraz w zajęciach uzupełniających na trawie. Jako wytrzymała siatka piłkarska 3x2, jest to najlepszy wybór dla osób ceniących czas i oczekujących od sprzętu najwyższej odporności na zużycie. Jeśli Twoja siatka do Funino wymaga wymiany na model bardziej pancerny, Siatka UNI 3x2 m od Yakimasport będzie strzałem w dziesiątkę. Postaw na sprawdzone akcesoria do bramek piłkarskich i zadbaj o komfort swoich zawodników.