Okrągła tarcza treningowa - SKÓRA NATURALNA

149,00 
з податком
Dostępny w magazynie - wysyłka 24h

Бренд: YAKIMASPORT

Артикул: 100406

EAN-13: 5903796711141

Weight: 2.00 KG

Вартість доставки from 9,76 

TARCZA BOKSERSKA OKRĄGŁA - SKÓRA 100%

Tarcza bokserska okrągła YAKIMASPORT, tarcza wykonana z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Wersja lekka, solidna oraz dobrze wykonana. Z obydwu stron umieszczono dwie twarde rękojeści przyszywane i nitowane do tarczy, służące do utrzymania tarczy obiema rękoma.
Tarcza przeznaczona jest treningu bardzo mocnych uderzeń, wykorzystywana jest podczas uzupełnienia tradycyjnego treningu na łapach i ochraniaczu tułowia. Tarcze okrągłe powoli ale systematycznie zdobywają coraz większą popularność i coraz więcej trenerów wykorzystuje przy nich techniki szkolenia profesjonalnych zawodników. Tarcze świetnie sprawdzą się zarówno w treningu boku, kick-boxingu, krav-maga, szkoleniach służb mundurowych, mma i innych. Dobra jakość, wykonanie ze skóry, przystępna cena zadowolenie klientów. Polecamy. 
Należy pamiętać że tarcze bokserskie okrągłe czy owalne powinno opierać się o swój tułów i nie wolno trzymać w powietrzu gdyż siła silnych uderzeń może przenosić się na mocowanie uchwytów a te mogą zostać wyrwane i uszkodzić tarczę. Dotyczy to wszystkich tarcz bokserskich trzymanych oburącz.

Średnica tarczy: 28 cm


kod: 100406


100406
37 од.

Add a review

Your email address will not be published.Required fields are marked*

No customer reviews for the moment.

Bezpieczne zakupy od producenta, 12 miesięczna gwarancja

Szybka dostawa

14- dniowa możliwość zwrotu